Valiuta:

Ypač stiprus impregnantas Coccine Nano 400 ml

 • Ypač stiprus impregnantas Coccine Nano 400 ml

  Kodas: 590094952121
  1129 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Visų rūšių odai ir tekstilei, batams, aprangai, skėčiams. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Itin efektyvus purškiamas impregnavimas, apsaugantis visų tipų odinę avalynę, tiek grūdėtą/lygią, tiek kombinuotą odą, taip pat nubuką, zomšą, dirbtinę odą, tekstilę, taip pat sportinę aprangą ir skėčius. Tinka batams su TEX membrana. Veiksmingai apsaugo nuo įmirkimo, sukuria vandeniui atsparią dangą.Tuo pačiu metu drėgmė iš avalynės vidaus lengvai išeina į išorę, todėl medžiaga nesušlampa iš apačios. 

  Gera apsauga nuo įmirkimo ir nešvarumų. Didžiausias efektyvumas rinkoje ir neprilygstamas efektyvumas yra naujoviškos Coccine Nano Strong Protection formulės turtas, kuris aktyviai apsaugo bet kokį paviršių, veikiamą įmirkimo bei jį prižiūri. Išnaudokite intensyvų Coccine Nano Strong Protection impregnavimo apsauginį poveikį ant grūdėtos odos, zomšinės odos, sintetinės odos, tekstilės ir techninių audinių. Būkite atsargūs su dažytais ir jautriais paviršiais.

  Naudojimas: 1) Purkšti ant sausų batų 25 centimetrų atstumu. 2) Palaukite, kol visiškai išdžius, mažiausiai 30 minučių. 3) Galite išeiti į lietų. 4) Produktą kartokite reguliariai.

  Atsargiai! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Sukelia smarkų akių dirginimą. Gali sukelti mieguistumą arba galvos svaigimą. Slėginis indas: kaitinamas gali sprogti. Ypač degus aerozolis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ dėvėti akių apsaugos priemones/ veido apsaugos priemones. Nepurkšti ant atviros liepsnos ar kito uždegimo šaltinio. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal atskirų atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra: Propan-2-olis; N- Butilacetatas.