Valiuta:

Privatumo politika

 • Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis mūsų paslaugomis.

  Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika nesinaudokite interneto svetaine.

  1. Duomenų rinkimas:

  1.1. Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra būtini pristatyti įsigytas prekes.

  1.2. Reikalingi duomenys: Registracijos duomenys (el. pašto adresas, Vardas, Pavardė, Mobilus telefonas, Adresas).

  1.3. Komunikaciniai pranešimai – siunčiame tik informavimo apie užsakymo statusą ir jo pasikeitimus, slaptažodžio ar vartotojo vardo keitimo/priminimo pranešimus.

  1.4. Analitiniai duomenys: renkama pirkimų istorija, mokėjimų istorija, Jūsų parašytos prekių apžvalgos, bendravimo istorija.

  2. Asmens duomenų apsauga.

  2.1. Užsisakyti prekes el. parduotuvėje Pirkėjas gali:
  2.1.1. užsiregistruodamas šioje el. parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;
  2.1.2. nesiregistruodamas šioje el. parduotuvėje.
  2.2. Pirkėjas, užsakydamas prekes 2.1. taisyklių punkte numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
  2.3. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog 2.2. punkte pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje ir Pardavėjo veiklos analizės tikslais.
  2.4. Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
  2.5. Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.

  2.6. Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

  3. Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.

  4. Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Tačiau, neturint privalomų duomenų neturime galimybės įvykdyti Jūsų pirkimo, nes pardavėjas negalėtų įvykdyti jūsų užsakymo.

  5. Duomenų perdavimas:

  5.1. Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą.
  5.2. Teisinio proceso atveju jūsų asmens duomenys gali būti perduoti kitoms šalims:

  5.2.1. valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

  5.2.2 Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims, kai esame įsitikinę, kad yra būtina atsakyti į teisėtus vyriausybės institucijų reikalavimus ar teisinių procesų atvejais (kaip antai teismo įsakymas, kratos orderis ar šaukimas į teismą).
  5.3. Duomenys perduodami tik mūsų patikimiems partneriams užtikrinantiems mūsų paslaugų Jums teikimą;
  5.4. Parneriai užtikrina asmens duomenų saugumo lygį pagal „ES-US Privatumo skydą“.

  6. Duomenų laikymas:

  6.1. Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

  7. Susipažinimas su duomenimis:

  Su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis Jūs galite susipažinti šiais būdais:

  7.1.1. el. paštu: info@juara.lt;
  7.1.2. paštu: UAB „Juara“ Konstitucijos pr. 12-4, LT-09308, Vilnius.

  8. Prašymas ištrinti asmeninius duomenis:

  8.1. Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume Jūsų asmens duomenys bus panaikinti gavus Jūsų prašymą.
  8.2. Apgailestaujame, tačiau Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:

  8.2.1. Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;
  8.2.2. Jūs nesate atšaukęs sutikimo dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo;
  8.2.3. Jūs nesutikote su Jūsų asmens duomenų tvarkymo, tačiau toks duomenų tvarkymas yra būtinas dėl mūsų teisėtų interesų;
  8.2.4. Tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.
  8.2.5. Jūsų duomenis mums būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.

  8.3. Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo Jūs galite pateikti šiais būdais:

  8.3.1. el. paštu: info@juara.lt;
  8.3.2. paštu UAB „Juara“ Konstitucijos pr. 12-4, LT-09308, Vilnius.

  9. Duomenų koregavimas:

  9.1 Savo duomenis koreguoti galite prisijungę į svetainę ir koreguodami savo profilį.