Valiuta:

Universalus paviršių valiklis su Marselio muilu Lerutan, 1 l

 • Universalus paviršių valiklis su Marselio muilu Lerutan, 1 l

  Kodas: 348994001450
  627 
  895  Sutaupykite 268 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-22
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tinka tiek visų tipų paviršiams (plastikiniams, iš plytelių, emaliuotiems, fajansiniams), tiek vonios kambariui valyti. 

  Gamintojas
  Lerutan
  Prekės ženklas
  Lerutan
 • Tinka tiek visų tipų paviršiams (plastikiniams, iš plytelių, emaliuotiems, fajansiniams), tiek vonios kambariui valyti. Pašalina riebalus ir paviršiai vėl ima blizgėti.

  Sudėtis: vanduo, 15−30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, eterinio kokosų arba palmių aliejaus*, Ekologinės žemdirbystės produktai. Be emulsinių paviršiaus aktyvatorių − etileno oksido arba natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Malonus aromatas gaunamas iš eterinių aliejų. Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. (Ingredientų sąrašą rasite www.labogravier.com).

  Dozavimas. Nuolat naudojant – 1 dangtelis 5 l vandens.

  Atsargumo priemonės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Panaudoję gerai nusiplaukite ir nusišluostykite rankas.