Valiuta:

Sporto ir turizmo prekių impregnantas purškiamas Coccine 400ml

 • Sporto ir turizmo prekių impregnantas purškiamas Coccine 400ml

  Kodas: 590648921879
  599 
  999  Sutaupykite 400 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-24
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Apsaugo visų tipų odinę avalynę ir sportinę aprangą, palapines ir skėčius. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Purškiamas impregnantas apsaugo visų tipų odinę avalynę ir sportinę aprangą, palapines ir skėčius. Veiksmingai apsaugo nuo įmirkimo, sukuria vandeniui atsparią dangą. Tuo pačiu metu drėgmė išeina į išorę, todėl medžiaga nesušlampa iš apačios.

  Puikiai tinka kelionėms, stovyklavimui, visai veiklai lauke (pvz., palapinėms, kuprinėms). Efektyvus impregnavimo purškiklis, apsaugantis sportinę aprangą, palapines, skėčius ir avalynę (tekstilę, zomšą ir kt.).
  • Apsaugo kabrioleto automobilių drobinį stogą.
  • Apsaugo pūkines striukes nuo sušlapimo.
  • Saugo kepures, palapines, motociklininko aprangą.
  • Saugo jachtos batus.

  - Apsaugo nuo nepalankių išorinių veiksnių.
  - Reguliariai naudojamas, prailgina avalynės ir kitų gaminių (pvz., rankinių, maišelių, kuprinių) tarnavimo laiką. Naudojant jį net lyjant, išsausėja kojos, o tai teigiamai veikia jūsų sveikatą.
  - Apsaugo nuo dulkių ir purvo.
  - Paprasta naudoti.


  Naudojimas:
  1. Priemonę gerai suplakite. 2. Tolygiai purkšti ant sauso paviršiaus maždaug iš 20 cm atstumo. 3. Palaukite, kol išdžius ir susidarys apsauginė plėvelė. Išdžiūvus galima purkšti pakartotinai.

  Nenaudoti ant batų kulnų. Prieš naudojant produktą patikrinti nematomoje vietoje. Užpurškus per didelį kiekį priemonėss gali susidaryti baltos dėmes, kurios lengvai pašalinamos nuvalius audinio skiaute.
  Impregnavimą turėtumėte kartoti reguliariai, nes priemonės poveikis yra laikinas ir apsauginė danga laikui bėgant išnyksta.
  Produkto pakuotės pakanka išpurkšti vidutiniškai 3,5 m² paviršiaus. Tai priklauso nuo purškimo priemonės kiekio ir medžiagos sugeriamumo.