Valiuta:

Sportinių batų impregnantas Coccine Snakers, 400 ml

 • Sportinių batų impregnantas Coccine Snakers, 400 ml

  Kodas: 590094952520
  1199 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Priemonė sportiniams batams, apsauganti nuo drėgmės, dulkių kaupimosi ir purvo. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Priemonė sportiniams batams, kuri apsaugo nuo drėgmės, dulkių kaupimosi, purvo ir skysčių dėmių. Neblokuoja oro cirkuliacijos, pėda pernelyg neprakaituoja ir gali laisvai kvėpuoti.

  Nepriklausomai nuo sezono, net ir gražią, saulėtą dieną oras gali nustebinti netikėta liūtimi. Naudodami patikrintus sprendimus ir ilgametę patirtį, paruošėme Coccine Water&Dirt Stop aerozolinį impregnavimą. Tai veiksmingas ir efektyvus preparatas, kuris apsaugos batus nuo išorinių oro sąlygų, tokių kaip lietus, balos su gatvės purvu ar purvo.

  Coccine impregnantas Water&Dirt Stop – tai avalynės impregnavimas sportininkams ir visiems fiziškai aktyviems žmonėms. Sukurta remiantis naujausiais sprendimais ir ilgamete batų priežiūros kosmetikos gamybos patirtimi, užtikrina norimą efektą. Veiksmingai apsaugo batus nuo įmirkimo ir nuo nešvarumų dalelių prasiskverbimo į paviršių. Sistemingai naudojamas Coccine impregnantas Water&Dirt Stop padengia batus plonu vandeniui atspariu sluoksniu ir tuo pačiu neužstoja oro pralaidumo. Tai taip pat padeda ilgiau išlaikyti originalias spalvas.

  - Leidžia mėgautis mėgstama sportine veikla nepriklausomai nuo oro sąlygų.
  - Impregnuota avalynė visada išsausina kojas ir apsaugo ne tik nuo lietaus, bet ir dulkių bei purvo.
  - Apsaugo sportbačius iš odos, zomšos, nubuko ir tekstilės nuo vandens.
  - Efektyvus impregnavimas prailgina avalynės gyvavimo ciklą – apsaugo nuo vandens ir ilgiau išlaiko originalias spalvas.
  - Reguliariai naudojamas prailgina avalynės ir kitų gaminių (pvz., rankinių, kepurių, maišelių, kuprinių) tarnavimo laiką.
   

  Naudojimas: 1.Kruopščiai nuvalykite avalynę. 2. Suplakite flakoną ir tolygiai purkškite apytiksliai 25 cm atstumu. 3. Leiskite išdžiūti. Prieš naudojimą, patikrinkite priemonę ant mažai pastebimos vietos. Per daug užpurškus priemonės gali susidaryti blizgios apnašos.