Valiuta:

Sportinių batų dezodorantas Coccine Snakers, 150 ml

 • Sportinių batų dezodorantas Coccine Snakers, 150 ml

  Kodas: 590236798400
  649 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Stabdo mikoorganizmų dauginimąsi, naikina kvapus.

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Coccine sportinių batų dezodorantas yra stiprus ir efektyvus, apsaugantis sportinius batelius nuo nemalonaus kvapo. Sukurtas aktyviems žmonėms, sidabro ir silicio nanodalelių formulės preparatas pasižymi išskirtine citrusinių vaisių ir egzotiškos medienos nata.

  Sidabras neleidžia daugintis mikroorganizmams, o silicio dioksidas sugeria nemalonius kvapus. Tiesiog apipurkškite bato vidų ir ilgai mėgaukitės gaiviu kvapu. Dėl ypatingos dangtelio konstrukcijos preparatą galima purkšti tradiciškai arba su 180 laipsnių kampu pasuktu buteliuku, kurio dėka jis pasiekia visus bato vidaus kampelius.

  - Pašalina nemalonius kvapus, suteikdama egzotiško gaivos.
  - Sidabro nanodalelės neleidžia daugintis mikroorganizmams.
  - Silicio dioksido sugeria nemalonius kvapus.
  - Dangtelio galvutė, skirta naudoti vertikalioje padėtyje arba apversta 180 laipsnių kampu.

  Nemalonaus kvapo avalynės priežastis yra mikroorganizmai – bakterijos ir grybeliai, kurie sparčiausiai vystosi šiltoje ir drėgnoje aplinkoje. Siekiant sumažinti jų dauginimąsi, būtina sistemingai džiovinti avalynę, naudoti vidpadžius, kurie palaiko oro cirkuliaciją arba higienizuoja vidų, naudokite batų dezodorantą.
    

  Naudojimas: 1. Gerai supurtykite priemonę. 2. Purkškite tolygiai į bato vidų. Galima purkšti priemonę apvertus arba pasukus 180 laipsnių kampu. Purkškite batus periodiškai. 

  Pavojinga. Slėginis indas: kaitinamas gali sprogti. Ypač degus aerozolis. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal atskirų atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra: Alifatiniai junginiai (%(w/w)>=30), Lillial, Heksilo cinamalis, Citronelolis, D-limonenas, Linalolis, Benzilo salicilatas. Gali sukelti alerginę reakciją.