Valiuta:

Rinkinys tekstilei ir namų baldų apmušalams Coccine

 • Rinkinys tekstilei ir namų baldų apmušalams Coccine

  Kodas: 590236798107
  1259 
  2099  Sutaupykite 840 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-24
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Rinkinys tekstilei ir namų baldų apmušalams.

  Rinkinį sudaro:

  • DIRT REMOVER 250 ml - 1 vnt
  • LIQUID CLEANER 150 ml - 1vnt
  • DIRT STOP 150 ml -1 vnt
  • Šepetys - 1 vnt
  • Kempinė nubukui ir zomšai - 1vnt

  DIRT STOP  - Apsauga nuo dulkių ir nešvarumų - Apsaugo daiktus, pagamintus iš odos arba tekstilės, nuo nešvarumų, dulkių ir drėgmės. Dėmių ir dulkių pašalinimas tampa lengva užduotimi. Priemonė skirta odiniams apmušalams, drabužiams, avalynei ir odiniams gaminiams, ypač tinka ryškios spalvos daiktams.

  Naudojimas: 1. Pašalinti dulkes ir kitus nešvarumus (pvz. smėlį ir purvą nuo batų). 2. Produktą purkšti 20 cm atstumu. 3. Palikti išdžiūti. Procedūrą kartoti periodiškai. Prieš naudojimą, patikrinti priemonę mažai pastebimoje vietoje.

   

  DIRT REMOVER - Riebių dėmių valiklis- Sausai pašalina riebias dėmes (aliejaus, riebalų, tepalų ir kt.) iš medžiagos ir lygios odos, zomšos, nubuko ir tekstilės.

  Naudojimas: 1. Prieš naudojimą gerai suplakti. 2. Purkšti ant dėmės apytiksliai 20 cm atstumu. 3. Palikti išdžūti. 4. Su šepetėliu kruopščiai pašalinti susidariusius baltus miltelius. Prieš naudojimą, patikrinti priemonę mažai pastebimoje vietoje.

   

  LIQUID CLEANER- Odos, tekstilės ir kilimų šampūnas- Priemonė skirta visų rūšių apmušalų, odos ir tekstilės gaminių bei kilimų valymui.

  Naudojimas: 1. Priemonę purkšti ant paviršiaus apytiksliai 20 cm atstumu. 2. Susidarius putoms, paviršių valyti grubia kempinėle ar švelniu šepečiu. Medvilnine šluoste pašalinti skysčio perteklių kartu su nešvarumais. Priemonės pašalinimui galima naudoti drėgną šluostę. 3. Palikti išdžiūti. 4. Nubuko ir zomšos oda padengti produktai turi būti kruopščiai iššukuojami. Jei priemonė naudojama valyti didelius ir šviesius tekstilės paviršius, gali atsirasti spalvos pokyčiai. Prieš naudojimą, patikrinti priemonę mažai pastebimoje vietoje.