Valiuta:

Priemonė apsauganti kojas nuo avalynės nudažymo Coccine 50 ml

 • Priemonė apsauganti kojas nuo avalynės nudažymo Coccine 50 ml

  Kodas: 590648921093
  407 
  679  Sutaupykite 272 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-24
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Apsaugo kojines ir pėdas nuo nudažymo

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Coccine Color Stop priemonė apsauganti kojas nuo avalynės nudažymo, skirta visų tipų odai, apsauganti nuo batų dėmių iš vidaus. Batų pamušalą padengus plona apsaugine danga, efektyviai pašalinama dažytų kojinių, pėdkelnių ir pėdų problema. Sistemingai pakartokite veiksmą.
  Dermatologiškai patikrintas produktas. Priemonė neužkerta kelio odos kvėpavimui, dėl to pėdų oda gali kvėpuoti.

  - Preparatas apsaugo kojines, pėdkelnes ir pėdas nuo spalvos pasikeitimo. Preparato naudojimo dėka kojinių ir pėdkelnių nenudažys– dėl spalvos pasikeitimo jų nereikės keisti naujomis.
  – Suteikia gerą savijautą – pasitikėjimą, kad batai nesuteps iš vidaus.
  - Lengva ir patogi taikymo forma.
   .

  Naudojimas: Išdžiovinti batus. Suplakti produktą ir tolygiai purkšti apytiksliai 20 cm atstumu į bato vidų. Priemonė veikia laikinai, dėl to procedūra turi būti kartojama.

  PAVOJINGA.  Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Gali dirginti kvėpavimo takus. Stengtis neįkvėpti garų. Gali sukelti mieguistumą ir galvos svaigimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietinius/nacionalinius teisės aktų reikalavimus. Sudėtyje yra: 2-metilpropan-1-olis, izopropanolis, 1-metoksi-2-propanolis.