Valiuta:
 

Pėdų dezodorantas – antiperspirantas Coccine, 100 ml

 • Pėdų dezodorantas – antiperspirantas Coccine, 100 ml

  Kodas: 5907546519582
  499
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Užtikrina gaivumo pojūtį visą dieną (24h).

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Pėdų dezodorantas efektyviai apsaugo pėdas nuo pernelyg didelio prakaitavimo ir palieka malonų kvapą. Pėdoms suteikia gaivumą ir sausumą, užtikrina komforto pojūtį. Šis dezodorantas vėsina ir veikia kaip antipersperantas, neutralizuoja nemalonius kvapus ir užtikrina gaivumo pojūtį visą dieną (24h).

  Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite. Purškite ant švarios ir sausos pėdų odos (ypač tarp pirštų ir priekinėje pėdos dalyje, kur prakaitavimas yra pats intensyviausias) 15 cm atstumu. Naudokite kiekvieną dieną. Nenaudokite ant pažeistos ir sudirgusios odos. Pernelyg didelis dezodoranto kiekis gali palikti ant odos baltą sluoksnį.

  Ingredientai: Butane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminium Chlorohydrate, Isopropyl Myristate, Tapioca Starch, Disteardimonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene.

  Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginis indas. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių.- Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Turinį/talpyklą išmesti pagal atliekų surinkimo taisykles.