Valiuta:

Ortopedinis profilaktinis vidpadis su aktyvinta anglimi ALMA Coccine 39-40 dydis, 2 vnt.

 • Ortopedinis profilaktinis vidpadis su aktyvinta anglimi ALMA Coccine 39-40 dydis, 2 vnt.

  Kodas: 590754651850
  1089 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Apsaugo padikaulio raumenis ir palengvina plokščiapadystės sukeltus negalavimus. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Vidpadžiai su išilginio ir skersinio skliauto atramomis suteikia tinkamą pėdos atramą, formuoja skersinį ir išilginį pėdos skliautus, tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį. Jie apsaugo padikaulio raumenis ir palengvina plokščiapėdystės sukeltus negalavimus.

  Užtikrina komforto jausmą judėjimo metu, nes sugeria statinį ir dinaminį spaudimą, susidarantį stovint, einant, bėgiojant ir fizinio krūvio metu, ypač ant kieto pagrindo. Jie gali būti naudojami trinties prevencijai. Pagaminti iš latekso putų, kurių sudėtyje yra aktyvios anglies. Šie vidpadžiai pasižymi drėgmę (prakaitą) sugeriančiomis savybėmis. Dėl naudojamų medžiagų ir struktūros, leidžiančių geresnę oro cirkuliaciją batuose, jie pagerina avalynės higienines savybes, ypač intensyvaus judėjimo metu, dėl kurio padidėja kojų prakaitavimas. 

   

  Prieš produkto naudojimą įdėmiai perskaitykite informacinį lapelį. Laikykitės visų instrukcijoje nurodytų rekomendacijų. Produktą būtina naudoti pagal jo paskirtį. Jei turite abejonių dėl produkto naudojimo ar įtarimų dėl kojų ar pėdų defekto, pasitarkite su gydytoju.

  PASKIRTIS: ortopediniai profilaktiniai vidpadžiai yra skirti naudoti suaugusiems, šių pėdos ir kelių laikysenos defektų korekcijai, profilaktikai ir palaikomajam gydymui: idiopatinis kelio iškrypimas į išorę; po uždegimo atsiradusi kelio sąnario deformacija; po traumos atsiradusi kelio sąnario deformacija; į išorę iškrypusių pėdų deformacija. Taip pat kaip prevencinę priemonę rekomenduojama naudoti pacientams, kurių apatinės galūnės iškrypo augimo metu, sergant artritu ar turint kelio nestabilumą. Naudojimą turi nustatyti ortopedas, remiantis medicininėmis indikacijomis.

  NAUDOJIMAS: vidpadį įdėkite į švarią ir sausą avalynę taip, kad vidpadis neslystų. Tuo atveju, kai vidpadis turi lipnų sluoksnį, popierinį jo sluoksnį reikia nulupti, o vidpadį įklijuoti į avalynę taip, kad lipni juosta būtų priklijuota prie kulno. Užpakalinė vidpadžio dalis turi sutapti su ta pačia bato dalimi. Vidpadžiai naudojami tik tvirtoje, uždaroje avalynėje. Būtina periodiškai valyti vidpadžių paviršių kaip nurodyta toliau pateiktoje instrukcijoje. Negalima leisti, kad vidpadžiai būtų stipriai sutepti ir permirkę. Tokiu atveju juos būtina džiovinti kartu su avalyne kambario temperatūroje toliau nuo šilumos šaltinio. Vidpadžių negalima skalbti. Dėl skalbimo gali pakisti spalva, sumažėti lankstumas, sutrūkinėti medžiaga ir gaminys gali deformuoti. Instrukcija skirta šiems Coccine vidpadžių modeliams: ALMA/AMON EXCLIUSIVE/ALTA/ARON/AVIS COMPLETE/AVIS/AXEL/ARA.

  ĮSPĖJIMAI: vidpadis negali būti avimas ant basos kojos be medvilninių kojinių. Norėdami užtikrinti tinkamą vidpadžio veikimą, jis turi atitikti avalynės dydį, taip pat pėdos ilgį it plotį. Vienas žmogus gali naudoti vidpadį ne ilgiau kaip 30 dienų. Negalima to paties vidpadžio naudoti kitiems asmenims. To paties vidpadžio negalima naudoti labai ilgą laiką. Juos reikia keisti kaip galima dažniau. Dienos metu vidpadį galima naudoti ne ilgiau kaip 12 valandų. Pakitus kojų ar kelių padėčiai būtina kreiptis į gydytoją. Sprendimą apie tolimesnį vidpadžių naudojimą priima ortopedas. Produktą būtina naudoti laikantis šios instrukcijos nurodymų.

  KONTRAINDIKACIJOS: nenaudoti pacientams turintiems padidėjusį jautrumą veikliajai arba bet kuriai produkto pagalbinei medžiagai. Produktas negali būti naudojamas esant netinkamai uždengtam odos sudirgimui, pažeidimui, nutrynimui, atviroms žaizdoms. Jei labai daug prakaituojate, būtina dažnai vėdinti avalynę. Tokiais atvejais patartina vidpadžio naudojimą sutrumpinti iki kelių valandų per parą. Jei turite problemų su kojų oda ar esate linkę sirgti dermatologinėmis ligomis, prieš naudodami vidpadžius pasitarkite su ortopedu ar dermatologu.

  GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS: jeigu produktas naudojamas laikantis rekomendacijų nurodytų instrukcijoje, jokio šalutinio poveikio neturėtų būti. Tuo atveju, jeigu šalutinis poveikis atsiranda, būtina kreiptis pas ortopedą ar dermatologą.

  PRODUKTO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: suteptą produkto paviršių, nešvarumus būtina nuvalyti drėgnu audiniu ir palikti džiūti kambario temperatūroje, vėdinamoje, sausoje be drėgmės patalpoje. Produktai iš natūralios odos gali keisti savo išorinį vaizdą, kas neturi įtakos jų savybėms. Jeigu produktas stipriai suteptas arba pažeistas, jį būtina pakeisti nauju. Saugokite produktą nuo drėgmės ir permirkimo. Produktas negali būti veikiamas tiesioginių saulės spindulių ar šilumos šaltinių. Vidpadžiai kartu su naudojama avalyne turi būti paliekami ,,pailsėti” bent kas 24 valandas. Vidpadžius iš natūralios odos būtina valyti specialiomis priemonėmis iš COCCINE batų priežiūros serijos. Nemalonų kvapą rekomenduojama šalinti preparatu, kurio sudėtyje yra sidabro molekulių pvz.: COCCINE batų dezodorantu Nano Deo Silver iš serijos.

  ŽALIAVOS SUDĖTIS: sudėtis pateikta ant produkto pakuotės.