Valiuta:

Kedrų medienos batų kurpaliai 45/46 dydis Coccine, 1 pora

 • Kedrų medienos batų kurpaliai 45/46 dydis Coccine, 1 pora

  Kodas: 590236798279
  2940 
  4900  Sutaupykite 1960 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-24
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Padeda išsaugoti gerą batų formą ir būklę. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • KEDRO MEDIENOS BATŲ KURPALIAI
  Kurpaliai – tai profiliuoti batų užpildai, kurie turi išsaugoti gerą mūsų mėgiamų batų būklę ir formą. Nešiojant batų oda drėksta, minkštėja, keičia formą lenkimų vietose, tuo tarpu džiūstant lenkimų ir deformacijų vietos kietėja. Laikui bėgant lenkimų vietose viršutinis odos sluoksnis pradeda trūkinėti. Kurpalius į batus reikėtų įdėti iš karto juos nusiavus. Pirma, kurpalius įtempia batviršiaus odą, todėl džiūstant išsaugoma batų forma. Antra, kurpaliai sugeria drėgmę ir nemalonius kvapus, todėl batai džiūsta greičiau.


  NAUDOJIMAS: 1.Pasirinkite kurpalių tiksliai pagal savo batų dydį. 2. Dedant į batą, suspauskite kurpaliaus dalį (du elementai), kad neplėštų batviršio, galėtų viduje tinkamai išsiplėsti ir tiksliai užpildyti priekinę bato dalį. 3. Prispauskite galinę kurpaliaus dalį prie priekinės ir įdėkite į batą. 4. Galinėje kurpaliaus dalyje yra laikiklis, užtikrinantis paprastą išėmimą iš bato. 5. Priekinės dalies plotį galima reguliuoti varžtu.


  KEDRAS – visada žaliuojantis spygliuotis, kurio aukštis gali siekti net iki 60 m, daugiausiai augantis kalnuose Azijos ir Šiaurės Afrikos vietovėse. Kedro mediena neperdžiūsta ir netrūkinėja todėl šimtmečius buvo naudojama laivų statybai, baldų gamybai bei statybose. Tai puiki medžiaga pieštukams, muzikos instrumentams. Kedras taip pat yra plačiai naudojamas kosmetologijoje. Kedro medienos, spyglių ir kankorėžių ekstraktai naudojami plaukų kondicionieriuose, losjonuose ir šampūnuose. Kedro pagrindu pagaminti produktai užima reikšmingą vietą tarp kūno priežiūrai skirtų produktų.