Valiuta:

Impregnantas purškiamas neutralios spalvos Coccine, 250 ml

 • Impregnantas purškiamas neutralios spalvos Coccine, 250 ml

  Kodas: 590648921292
  699 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Odai, zomšai, nubukui, tekstilei

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Universalus purškiamas impregnantas, apsaugantis visų tipų avalynę nuo vandens, purvo ir druskos, taip pat nuo dulkių ir purvo nusėdimo. Impregnantas tinka lygiai odai, zomšai ir nubukui, tekstilei, sportiniams bateliams. Tinka GORE-TEX membraną turintiems batams.

  Jis padengia išorinę bato dalį vandeniui atspariu sluoksniu, tačiau nesumažina oro ir drėgmės pralaidumo iš jo vidaus. Neblokuoja oro cirkuliacijos, pėda pernelyg neprakaituoja ir gali laisvai kvėpuoti.
  Nekeičia odos išvaizdos, spalvos ir kitų savybių. Reguliariai naudojant, galite išlaikyti gražią odos spalvą, išvaizdą ir švelnumą. Jis turėtų būti naudojamas reguliariai, taip pat vasarą, kad apsaugotų nuo dulkių nusėdimo ant gražių ryškių ir intensyvių spalvų.

  Reguliariai naudojamas prailgina avalynės ir kitų gaminių (pvz., rankinių, maišelių, kuprinių) tarnavimo laiką. Išlaiko kojas sausas net lyjant.

  - Efektyviai apsaugo nuo vandens ir įmirkimo.
  - Apsaugo nuo dulkių ir purvo.
  - Neblokuoja oro migracijos iš bato vidaus.
  - Gali būti naudojamas visų tipų odai.
  - Saugus batams ir kitoms medžiagoms.

  Naudojimas: 1. Kruopščiai nuvalykite avalynę. 2. Suplakite flakoną ir tolygiai purkškite apytiksliai 20 cm atstumu. 3. Leiskite išdžiūti. Išdžiūvus pakartokie procedūrą. Prieš naudojimą, patikrinti priemonę ant mažai pastebimos vietos. Per daug užpurškus priemonės gali atsirasti baltos apnašos.

  Geram impregnavimo užtikrinimui šį veiksmą kartoti reguliariai. Nepamirškite impregnantą pukšti tik ant sausų batų!
  NEPAMIRŠKITE, kad naujus batus impregnantu reikia purkšti 2-3 kartus. Daroma taip: nupurškę batus palaukiame kol išdžius ir purškiame sekantį impregnanto sluoksnį.