Valiuta:

Gelinis ortopedinis atplaiduojantis vidpadis ARA Coccine 41-46 dydis, 2 vnt

 • Gelinis ortopedinis atplaiduojantis vidpadis ARA Coccine 41-46 dydis, 2 vnt

  Kodas: 590754651435
  1359 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rekomenduojama naudoti antsvorį ir skaudančias kojas turintiems žmonėms taip pat tiems, kurie dirba stovimą darbą, bei žmonėms su jautriomis pėdomis. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Ortopediniai vidpadžiai ARA pagaminti pagal ypatingą gelio technologiją ir yra padengti švelniu veliūro sluoksniu. Gelis, kuris yra labai minkštas ir lankstus, suteikia puikų komforto ir poilsio jausmą pavargusioms kojoms.

  Rekomenduojama naudoti antsvorį ir jautrias pėdas turintiems žmonėms taip pat tiems, kurie dirba stovimą darbą. Šie vidpadžiai ypač rekomenduojami diabetu ir reumatoidiniu artritu sergantiems žmonėms.

  Dėl išskirtinės vidpadžio pado struktūros ir formos užtikrinama tinkama oro cirkuliuoja, kas suteikia komfortą vaikščiojimo metu. Vidpadis nejuda bate ir yra labai stabilus. Gali būti plaunami po tekančiu vandeniu.

   

  Prieš produkto naudojimą įdėmiai perskaitykite informacinį lapelį. Laikykitės visų instrukcijoje nurodytų rekomendacijų. Produktą būtina naudoti pagal jo paskirtį. Jei turite abejonių dėl produkto naudojimo ar įtarimų dėl kojų ar pėdų defekto, pasitarkite su gydytoju.

  PASKIRTIS: ortopediniai profilaktiniai vidpadžiai yra skirti naudoti suaugusiems, šių pėdos ir kelių laikysenos defektų korekcijai, profilaktikai ir palaikomajam gydymui: idiopatinis kelio iškrypimas į išorę; po uždegimo atsiradusi kelio sąnario deformacija; po traumos atsiradusi kelio sąnario deformacija; į išorę iškrypusių pėdų deformacija. Taip pat kaip prevencinę priemonę rekomenduojama naudoti pacientams, kurių apatinės galūnės iškrypo augimo metu, sergant artritu ar turint kelio nestabilumą. Naudojimą turi nustatyti ortopedas, remiantis medicininėmis indikacijomis.

  NAUDOJIMAS: vidpadį įdėkite į švarią ir sausą avalynę taip, kad vidpadis neslystų. Tuo atveju, kai vidpadis turi lipnų sluoksnį, popierinį jo sluoksnį reikia nulupti, o vidpadį įklijuoti į avalynę taip, kad lipni juosta būtų priklijuota prie kulno. Užpakalinė vidpadžio dalis turi sutapti su ta pačia bato dalimi. Vidpadžiai naudojami tik tvirtoje, uždaroje avalynėje. Būtina periodiškai valyti vidpadžių paviršių kaip nurodyta toliau pateiktoje instrukcijoje. Negalima leisti, kad vidpadžiai būtų stipriai sutepti ir permirkę. Tokiu atveju juos būtina džiovinti kartu su avalyne kambario temperatūroje toliau nuo šilumos šaltinio. Vidpadžių negalima skalbti. Dėl skalbimo gali pakisti spalva, sumažėti lankstumas, sutrūkinėti medžiaga ir gaminys gali deformuoti. Instrukcija skirta šiems Coccine vidpadžių modeliams: ALMA/AMON EXCLIUSIVE/ALTA/ARON/AVIS COMPLETE/AVIS/AXEL/ARA.

  ĮSPĖJIMAI: vidpadis negali būti avimas ant basos kojos be medvilninių kojinių. Norėdami užtikrinti tinkamą vidpadžio veikimą, jis turi atitikti avalynės dydį, taip pat pėdos ilgį it plotį. Vienas žmogus gali naudoti vidpadį ne ilgiau kaip 30 dienų. Negalima to paties vidpadžio naudoti kitiems asmenims. To paties vidpadžio negalima naudoti labai ilgą laiką. Juos reikia keisti kaip galima dažniau. Dienos metu vidpadį galima naudoti ne ilgiau kaip 12 valandų. Pakitus kojų ar kelių padėčiai būtina kreiptis į gydytoją. Sprendimą apie tolimesnį vidpadžių naudojimą priima ortopedas. Produktą būtina naudoti laikantis šios instrukcijos nurodymų.

  KONTRAINDIKACIJOS: nenaudoti pacientams turintiems padidėjusį jautrumą veikliajai arba bet kuriai produkto pagalbinei medžiagai. Produktas negali būti naudojamas esant netinkamai uždengtam odos sudirgimui, pažeidimui, nutrynimui, atviroms žaizdoms. Jei labai daug prakaituojate, būtina dažnai vėdinti avalynę. Tokiais atvejais patartina vidpadžio naudojimą sutrumpinti iki kelių valandų per parą. Jei turite problemų su kojų oda ar esate linkę sirgti dermatologinėmis ligomis, prieš naudodami vidpadžius pasitarkite su ortopedu ar dermatologu.

  GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS: jeigu produktas naudojamas laikantis rekomendacijų nurodytų instrukcijoje, jokio šalutinio poveikio neturėtų būti. Tuo atveju, jeigu šalutinis poveikis atsiranda, būtina kreiptis pas ortopedą ar dermatologą.

  PRODUKTO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: suteptą produkto paviršių, nešvarumus būtina nuvalyti drėgnu audiniu ir palikti džiūti kambario temperatūroje, vėdinamoje, sausoje be drėgmės patalpoje. Produktai iš natūralios odos gali keisti savo išorinį vaizdą, kas neturi įtakos jų savybėms. Jeigu produktas stipriai suteptas arba pažeistas, jį būtina pakeisti nauju. Saugokite produktą nuo drėgmės ir permirkimo. Produktas negali būti veikiamas tiesioginių saulės spindulių ar šilumos šaltinių. Vidpadžiai kartu su naudojama avalyne turi būti paliekami ,,pailsėti” bent kas 24 valandas. Vidpadžius iš natūralios odos būtina valyti specialiomis priemonėmis iš COCCINE batų priežiūros serijos. Nemalonų kvapą rekomenduojama šalinti preparatu, kurio sudėtyje yra sidabro molekulių pvz.: COCCINE batų dezodorantu Nano Deo Silver iš serijos.

  ŽALIAVOS SUDĖTIS: sudėtis pateikta ant produkto pakuotės.