Valiuta:

Ekologiškas batų impregnantas Coccine Eco, 200 ml

 • Ekologiškas batų impregnantas Coccine Eco, 200 ml

  Kodas: 590094952300
  1039 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Užkerta kelią vandens ir purvo dalelių įsiskverbimui į batų paviršiaus struktūrą.

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Užkerta kelią vandens ir purvo dalelių įsiskverbimui į batų paviršiaus struktūrą. 

  Bespalvis impregnantas avalynei – efektyvus „paltas“, apsaugantis nuo nešvarumų ir vandens prasiskverbimo į odinių ir tekstilinių batų paviršiaus struktūrą. Jis prailgina avalynės tarnavimo laiką ir apsaugo kojas nuo sušlapimo.

  Buteliukyje su purkštuvu, jame nėra propelentų. Ekologiškas. Draugiškas ozonui. Be parabenų. Be SLS.  Jūs rūpinatės planetos batais ir atmosfera, neprisidėdami prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo. Priemonė pakuotėje, pagamintoje iš perdirbamų medžiagų, po naudojimo nesukelia problemų – ją išmetate pagal atliekų rūšiavimo instrukcijas (Metalas – Popierius – Plastikas). 

  Naudojimas: 1. Nuvalykite nuo batų purvą ir dulkes. 2. Tolygiai apipurkškite avalynę. 3. Nenaudokite kulnams. 4. Po 5 minučių pašalinkite perteklių ir palikite išdžiūti. Prieš naudojimą patikrinti poveikį nematomoje vietoje.

  Atsargiai! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Patekus į akis mažiausiai 15 minučių gausiai skalauti akis vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei nukentėjusysis juos nešioja ir jei jie nėra prilipę prie akių, nes kitaip galima sukelti papildomus pažeidimus. Bet kokiu atveju, išplovus akis, būtina kuo skubiau kreiptis į gydytoją.