Valiuta:

Batu tepalas su kempinėle VIOLETINĖS spalvos Nr. 312 Coccine, 50 ml

 • Batu tepalas su kempinėle VIOLETINĖS spalvos Nr. 312 Coccine, 50 ml

  Kodas: 590754651749
  459 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Atgaivina spalvą, suteikia blizgesį, saugo odą. 

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Unikalus kreminis avalynės tepalas, VIOLETINĖS (Violet) spalvos, skirtas lygios odos priežiūrai.

  Coccine batų tepalas Cream Elegance - pagrindinė lygios/grūdėtos odos avalynės priežiūros priemonė, o kartu ir privalumų kupinas kremas. Platus spalvų pasirinkimas.
  Coccine batų tepalas giliai įsiskverbia į odą – drėkina ir minkština ją, saugodamas nuo pažeidimų ir skilinėjimo. Suteikia odai išskirtinai gražią ir elegantišką išvaizdą. Reguliarus kremo naudojimas leidžia ilgiau avėti batus ir sumažinti poreikį juos keisti naujais. Taip pat po poliravimo suteikia didelį blizgesį.

  Cocciné batų tepalas yra optimalus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam veiksmingo ir efektyvaus batų priežiūros kremo. Sudėtyje yra natūralūs vaškai, kurie po poliravimo suteikia gražų blizgesį ir apsaugo odą.
  Veiksminga formulė leidžia naudoti bet kuriuo metų laiku – tiek rudeniniams, tiek žieminiams, tiek vasariniams ir vasariniams batams. Kremas tinka ir kitiems odiniams gaminiams.

  - Batų tepalas patenka į odos struktūrą ir apsaugo ją nuo išsausėjimo, nešvarumų ir dulkių, rūpinasi, stiprina ir daro elastingesnę.
  - Prailgina batų tarnavimo laiką
  - Suteikia elegantišką, itin blizgų blizgesį, kuris atgyja su kiekvienu lakavimu.
  – Labai gerai išlygina spalvą
  - Labai plati spalvų gama.
  – Vienas efektyviausių receptų rinkoje.

  Naudojimas: 1. Nuvalyti nešvarumus ir anksčiau naudotų priemonių likučius. 2. Tolygiai paskirstyti priemonę plonu sluoksniu. 3. Palikiti išdžiūti. 4. Blizginti švelnia audinio skiaute ar kempine.

  Prieš naudojimą, patikrinti priemonę ant mažai pastebimos vietos. Priemonė gali nežymiai patamsinti odos spalvą. Dėmesio, kremo spalva turi atitikti batų spalvą. Šviesiai pastelinėms odos spalvoms rekomenduojamas bespalvis kremas. Niekada nenaudokite skaidraus (neutralaus) kremo ant juodų batų, kad kreme esantys šviesūs vaškai neliktų ant grūdelių paviršiaus.
  Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios spalvos dėl jūsų monitoriaus rezoliucijos galimybių.

  Atsargiai! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietinius/nacionalinius teisės aktų reikalavimus. Sudėtyje yra kanifolija. Gali sukelti alerginę reakciją. Pakartotinis naudojimas gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą.