Valiuta:

Avalynės vaškas su kempinėle juodos spalvos Coccine Nano 50ml

 • Avalynės vaškas su kempinėle juodos spalvos Coccine Nano 50ml

  Kodas: 590648921713
  263 
  439  Sutaupykite 176 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-24
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pagaminta pritaikius nanotechnologiją

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
  Spalva
  Juoda
 • Priemonė tinka lygios/grūdėtos odos priežiūrai.

  Moderni ir efektyvi kremo formulė su nano dalelėmis, leidžia dar giliau įsiskverbti į odos paviršių. Unikalus vaško apdorojimo procesas po visiško išdžiūvimo sukuria antistatinę dangą, ant kurios nenusėda dulkės.

  Unikali kremo sudėtis suteikia avalynei, iš grūdėtos/lygios odos, gražią išvaizdą ir labai efektyvią apsaugą nuo nepalankių išorės veiksnių (spalvos blukimo, dulkių kaupimosi). Vaškas apsaugo nuo vandens ir suteikia gražų blizgesį, o jo natūrali sudėtis teigiamai veikia odos būklę. Reguliariai naudojant, jis prailgina batų gyvavimo ciklą. Priemonė neužkerta kelio odos kvėpavimui.

  - suteikia odinei avalynei didelio blizgesio
  - veikia greitai ir efektyviai
  - efektyvi nanotechnologijų formulė su vaško mikrodalelėmis - ji patenka į avalynės struktūrą ir profesionaliai saugo bei prižiūri avalynę
  - apsaugo batus nuo nepalankių oro sąlygų, ypač dulkių, purvo ir vandens.

  Kremas skirtas žmonėms, kurie vertina greitą ir lengvą priemonių naudojimą lygiai/grūdėtai odai. Vaškas yra stikliniame indelyje su aplikatoriumi, todėl prižiūrėti odinius batus bus paprasta, greita ir labai efektyvu – norint pasiekti norimą efektą, užtenka vos akimirkos darbo. Net reikliausi batų mėgėjai bus sužavėti kremo poveikiu ir naudojimo paprastumu.

  Naudojimas: Kruopščiai nuvalyti batų paviršių. Kempine tepti labai ploną ir tolygų vaško sluoksnį. Palikti išdžiūti. Nuvalyti kempine ar minkštu audeklu.
  Patarimas: prieš naudojimą, patikrinti produktą norimo paveikti gaminio atokiame kampe.