Valiuta:

Avalynės riebalai impregnantas Coccine 50 ml

 • Avalynės riebalai impregnantas Coccine 50 ml

  Kodas: 590400608969
  439 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Sportinei, žieminei, darbo, medžioklės avalynei.

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Skirta sportinei, žieminei (vaikų ir suaugusių), darbo, medžioklės avalynei.

  Pagrindinė batų riebalų užduotis – sutepti ir padaryti grūdėtą/lygią odą elastingesnę. Jis skirtas apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų žiemos ar žygių metu. Taip pat apsaugo nuo druskos. Jis maitina odą ir prailgina jos gyvenimą. Tamsina sugeriančią ir riebią odą. Suvienodina spalvą ir suminkština odą, pagerina jos elastingumą ir atsparumą aplinkos veiksniams. Išskirtinės hidroizoliacinės savybės (ir ties siūlėmis).

  Riebalų naudojimas grūdėtai/lygiai odai turi daug privalumų. Visų pirma, riebalai giliai įsiskverbia į grūdėtą odą, o tai apsaugo ją nuo pažeidimų ir įtrūkimų, kurie dažniausiai atsiranda dėl ciklinio mirkymo ir džiovinimo. Reguliarus riebalų naudojimas leidžia ilgiau dėvėti batus.

  Pėsčiųjų žygius, ilgas keliones ir pasivaikščiojimus praktikuojantys žmonės, taip pat tėvai, kurie žiemą naudoja tepalus vaikiškų batų apsaugai, liks patenkinti Coccine riebalų naudojimu. Užtepus riebalus, papildomai rekomenduojame avalynę apsaugoti purškiamu Coccine impregnantu. Atminkite, kad riebalai yra tankūs riebalai, kurie gali būti absorbuojami iki 24 valandų, priklausomai nuo odos tipo.

  - Apsaugo nuo vandens permirkimo. Padidina odos elastingumą ir stiprumą
  - Reguliariai naudojamas gaminys leidžia pratęsti batų tarnavimo laiką
  - Jis patenka į avalynės paviršiaus struktūrą ir apsaugo odą nuo įtrūkimų
  - Minkština odą.
   

  Naudojimas: 1. Gerai nuvalyti nešvarumus ir anksčiau naudotų priemonių likučius su Coccine purvo ir druskų valikliu. 2. Tolygiai paskleisti priemonę su specialia kempine ant odos paviršiaus (yra komplekte). 3. Palikti išdžiūti. Stipriai priemonę sugeriančiai odai galima procedūrą pakartoti. 4. Išdžiūvus riebalams papildomai apsaugai galima naudoti Coccine purškiamą impregnantą. 

  Prieš naudojimą, patikrinti produkto veikimą atokiame gaminio kampe. Priemonė prilipina nubuko plaukelius. Gali šiek tiek patamsinti odos spalvą.