Valiuta:

Avalynės dezodorantas Coccine Nano 75 ml

 • Avalynės dezodorantas Coccine Nano 75 ml

  Kodas: 590648921708
  343 
  429  Sutaupykite 086 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-22
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Avalynė ilgesniam laikui apsaugoma nuo nemalonių kvapų.

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Coccine Nano batų dezodorantas su sidabro ir silicio nanodalelėmis, akimirksniu ir efektyviai atgaivina bet kokio tipo avalynę, veikia ilgiau nei įprasti dezodorantai. Ypač rekomenduojama darbo avalynei, kurioje visą darbo dieną yra didelė drėgmė, kuri skatina mikroorganizmų vystymąsi.

  Gaivus kvapas. Batų vidaus gaivinimo veikla turėtų būti kartojama periodiškai, įskaitant vidpadžių keitimą.

  Nemalonaus kvapo avalynės priežastis yra mikroorganizmai – bakterijos ir grybeliai, kurie sparčiausiai vystosi šiltoje ir drėgnoje aplinkoje. Siekiant sumažinti jų dauginimąsi, būtina sistemingai džiovinti avalynę, naudoti vidpadžius, kurie palaiko oro cirkuliaciją arba higienizuoja vidų, naudokite batų dezodorantą.

  Naudojimas: suplakti flakoną ir tolygiai purkšti į batų vidų. Priemonę galima purkšti vertikalioje ar 180° apverstoje padėtyje. Priemonę naudokite periodiškai.

  Pavojinga. Slėginis indas: kaitinamas gali sprogti. Ypač degus aerozolis. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal atskirų atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra: Alifatiniai junginiai (%(w/w)>=30), Lillial, Heksilo cinamalis, Citronelolis, D-limonenas, Linalolis, Benzilo salicilatas. Gali sukelti alerginę reakciją.