Sportinių batų dezodorantas, 150 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5902367984007
  599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Stabdo mikoorganizmų dauginimąsi, naikina kvapus.

  Prekės ženklas
  Coccine
 • Avalynės dezodorantas su sidabro nanodalelėmis ir silicio dioksidu, kurie atgaivina avalynę. Sidabras stabdo mikroorganizmų dauginimąsi, o silicis sugeria kvapus.

  Naudojimas: 1. Gerai supurtykite priemonę. 2. Purkškite tolygiai į bato vidų. Galima purkšti priemonę apvertus arba pasukus 180 laipsnių kampu. Purkškite batus periodiškai. 

  Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginis indas. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių.- Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Turinį/talpyklą išmesti pagal atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra Benzyl salicylate. Gali sukelti alerginę reakciją.