Valiuta:
 

Ortopedinis sportinis vidpadis su aktyvinta anglimi ALMA Coccine 41-42 dydis, 2 vnt

 • Ortopedinis sportinis vidpadis su aktyvinta anglimi ALMA Coccine 41-42 dydis, 2 vnt

  Kodas: 590754651851
  653
  1089 Sutaupykite 436
  Pasiūlymas galioja iki 2023-04-10
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Ortopediniai vidpadžiai skirti kaip prevencinė priemonė plokščiapėdystei išvengti, taip pat apsaugo nuo kritimo rizikos.  

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Ortopediniai vidpadžiai skirti kaip prevencinė priemonė plokščiapėdystei išvengti, taip pat apsaugo nuo kritimo rizikos. Pagaminti iš latekso putų, kurių sudėtyje yra aktyvios anglies. Sumažina spaudimo jausmą pėdose, kuris atsiranda nuo ilgo stovėjimo, vaikščiojimo ar bėgiojimo ant kieto pagrindo. Užtikrina komforto jausmą judant. Turi drėgmės ir prakaito sugėrimo savybių. Dėl išskirtinės vidpadžio pado struktūros ir formos oras tinkamai cirkuliuoja vaikščiojimo metu. Apsaugo kojų raumenis ir sumažina dėl plokščiapėdystės atsirandančių problemų tikimybę.

   

  Produktą būtina naudoti pagal jo paskirtį. Jei turite abejonių dėl produkto naudojimo ar įtarimų dėl kojų ar pėdų defekto, pasitarkite su gydytoju.

  PASKIRTIS: ortopediniai vidpadžiai yra naudojami kaip prevencinė ir gydomoji priemonė esant šiems pėdų ir kelio padėties defektams: idiopatinis kelio iškrypimas į išorę; po uždegimo atsiradusi kelio sąnario deformacija; po traumos atsiradusi kelio sąnario deformacija; į išorę iškrypusių pėdų deformacija. Taip pat kaip prevencinę priemonę rekomenduojama naudoti pacientams, kurių apatinės galūnės iškrypo augimo metu, sergant artritu ar turint kelio nestabilumą. Naudojimą turi nustatyti ortopedas, remiantis medicininėmis indikacijomis.

  NAUDOJIMAS: vidpadį įdėkite į švarią ir sausą avalynę taip, kad vidpadis neslystų. Tuo atveju, kai vidpadis turi lipnų sluoksnį, popierinį jo sluoksnį reikia nulupti, o vidpadį įklijuoti į avalynę taip, kad lipni juosta būtų priklijuota prie kulno. Užpakalinė vidpadžio dalis turi sutapti su ta pačia bato dalimi. Vidpadžiai naudojami tik uždaroje avalynėje. Būtina periodiškai valyti vidpadžių paviršių kaip nurodyta toliau pateiktoje instrukcijoje. Negalima leisti, kad vidpadžiai būtų stipriai sutepti ir permirkę. Tokiu atveju juos būtina džiovinti kartu su avalyne kambario temperatūroje toliau nuo šilumos šaltinio. Vidpadžių negalima skalbti. Instrukcija skirta šiems modeliams: ALMA/ARON/AVIS/ARA.

  ĮSPĖJIMAI: vidpadis negali būti avimas ant basos kojos. Jis turi atitikti avalynės dydį. Vienas žmogus gali naudoti vidpadį ne ilgiau kaip 30 dienų. Negalima to paties vidpadžio naudoti kitiems asmenims. Juos reikia keisti kaip galima dažniau. Dienos metu vidpadį galima naudoti neilgiau kaip 12 valandų. Pakitus kojų ar kelių padėčiai būtina kreiptis pas gydytoją. Sprendimą apie tolimesnį vidpadžių naudojimą priima ortopedas. Produktą būtina naudoti laikantis šios instrukcijos nurodymų.

  KONTRAINDIKACIJOS: nenaudoti pacientams turintiems padidėjusį jautrumą veikliajai arba bet kuriai produkto pagalbinei medžiagai. Produktas negali būti naudojamas esant netinkamai uždengtam odos sudirgimui, pažeidimui, nutrynimui, atviroms žaizdoms. Jei labai daug prakaituojate, būtina dažnai vėdinti avalynę. Tokiais atvejais patartina vidpadžio naudojimą sutrumpinti iki kelių valandų per parą. Jei turite problemų su kojų oda ar esate linkę sirgti dermatologinėmis ligomis, prieš naudodami vidpadžius pasitarkite su ortopedu ar dermatologu.

  GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS: jeigu produktas naudojamas laikantis rekomendacijų nurodytų instrukcijoje, jokio šalutinio poveikio neturėtų būti. Tuo atveju, jeigu šalutinis poveikis atsiranda, būtina kreiptis pas ortopedą ar dermatologą.

  PRODUKTO TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: suteptą produkto paviršių būtina nuvalyti drėgnu audiniu ir palikti džiūti kambario temperatūroje. Produktai iš natūralios odos gali keisti savo išorinį vaizdą, kas neturi įtakos jų savybėms. Jeigu produktas stipriai suteptas arba pažeistas, jį būtina pakeisti nauju. Saugokite produktą nuo drėgmės ir permirkimo. Produktas negali būti veikiamas tiesioginių saulės spindulių ar šilumos šaltinių. Vidpadžiai kartu su naudojama avalyne turi būti paliekami ,,pailsėti” bent kas 24 valandas. Vidpadžius iš natūralios odos būtina valyti specialiomis priemonėmis iš Coccine batų priežiūros serijos. Nemalonų kvapą rekomenduojama šalinti preparatu, kurio sudėtyje yra sidabro molekulių pvz.: NanoDeoSilver iš serijos Coccine.