Valiuta:
 

Lerutan skystas skalbiklis vilnai (koncentruotas), 1 l

 • Lerutan skystas skalbiklis vilnai (koncentruotas), 1 l

  Kodas: 3489940014044
  995
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Koncentruotas skystas skalbiklis vilnai, skirtas šilkui, vilnai ir labia jautrios tekstilės gaminimas skalbti tiek rankomis, tiek skalbimo mašina.

 • Koncentruotas skystas skalbiklis vilnai, skirtas šilkui, vilnai ir labia jautrios tekstilės gaminimas skalbti tiek rankomis, tiek skalbimo mašina. Biologiškai suyrantis, draugiškas aplinkai ir jūsų skalbiniams. Praturtintas levandų eteriniu aliejumi, todėl jūsų skalbiniai maloniai kvepės.

  Sudėtis: vanduo, mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, levandų eterinis aliejus, stabilizuojanti medžiaga. Be natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų, fosfatų, fermentų, EDTA, TAED, NTA. Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės ir neperdirbtos mineralinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris), Ecocert F32600. Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. (Ingredientų sąrašą rasite www.labogravier.com).

  Atsargumo priemonės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu.

  DĖMESIO! Žemoje temperatūroje užšąla, aukštesnėje nei 15 ° C, atgauna įprastą išvaizdą. Skirtinga spalva ar klampumas gali atsirasti dėl naudojamų natūralios kilmės žaliavų, ir neturi įtakos produkto kokybei ir veiksmingumui.