Valiuta:
 

Ekologiškas valiklis visų tipų odai ir tekstilei Coccine Eco, 200 ml

 • Ekologiškas valiklis visų tipų odai ir tekstilei Coccine Eco, 200 ml

  Kodas: 590094952305
  769
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Saugus ir natūralus būdas nuvalyti didelius nešvarumus.

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Saugus, natūralus būdas išlaikyti švarius ir tvarkingus odinius, zomšinius, nubuko ir tekstilinius batus.

  Preparate yra dvi aktyviosios paviršiaus medžiagos, kurių dėka galite efektyviai pašalinti sunkiausius nešvarumus. Sukurtas vandens ir ekologiškų ploviklių pagrindu, nedirgina rankų odos. Jūs rūpinatės savo avalyne, savo sveikata ir tuo pačiu rūpinatės vandens bei žemės švara.

   Ekologiškas. Draugiškas ozonui. Be parabenų. Be SLS.

  Priemonė pakuotėje, pagamintoje iš perdirbamų medžiagų, po naudojimo nesukelia problemų – ją išmetate pagal atliekų rūšiavimo instrukcijas (Metalas – Popierius – Plastikas).  

  Naudojimas: 1. Nuvalykite nuo batų purvą ir dulkes su šepečiu, skirtu nubuko ir zomšos odai. 2. Užpurkškite valiklio ant kempinėlės ar audinio ir valykite visą paviršių tolygiai, nedarant drėgnų dėmių. 3. Palikite išdžiūti. 4. Papildomai, odos apsaugai, naudokite Coccine Eco impregnatorių.

  Prieš naudodami patikrinkite priemonės veikimą nematomoje avalynės vietoje.

  Atsargiai! Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Patekus į akis mažiausiai 15 minučių gausiai skalauti akis vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei nukentėjusysis juos nešioja ir jei jie nėra prilipę prie akių, nes kitaip galima sukelti papildomus pažeidimus. Bet kokiu atveju, išplovus akis, būtina kuo skubiau kreiptis į gydytoją.