Valiuta:
 

Avalynės dezodorantas Coccine Nano 150ml

 • Avalynės dezodorantas Coccine Nano 150ml

  Kodas: 590754651453
  419
  599 Sutaupykite 180
  Pasiūlymas galioja iki 2024-10-29
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Avalynė ilgesniam laikui apsaugoma nuo nemalonių kvapų

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Coccine Nano batų dezodorantas su sidabro ir silicio nanodalelėmis, akimirksniu ir efektyviai atgaivina bet kokio tipo avalynę, veikia ilgiau nei įprasti dezodorantai. Ypač rekomenduojama darbo avalynei, kurioje visą darbo dieną yra didelė drėgmė, kuri skatina mikroorganizmų vystymąsi.

  Gaivus kvapas. Batų vidaus gaivinimo veikla turėtų būti kartojama periodiškai, įskaitant vidpadžių keitimą.

  Nemalonaus kvapo avalynės priežastis yra mikroorganizmai – bakterijos ir grybeliai, kurie sparčiausiai vystosi šiltoje ir drėgnoje aplinkoje. Siekiant sumažinti jų dauginimąsi, būtina sistemingai džiovinti avalynę, naudoti vidpadžius, kurie palaiko oro cirkuliaciją arba higienizuoja vidų, naudokite batų dezodorantą.
   

  Naudojimas: suplakti flakoną ir tolygiai purkšti į batų vidų. Priemonę galima purkšti vertikalioje ar 180° apverstoje padėtyje. Priemonę naudokite periodiškai. 

  Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginis indas. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių.- Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Turinį/talpyklą išmesti pagal atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra Benzyl salicylate. Gali sukelti alerginę reakciją.