Valiuta:
 

Avalynės dezodorantas Coccine Nano 150ml

 • Avalynės dezodorantas Coccine Nano 150ml

  Kodas: 5907546514532
  535
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Avalynė ilgesniam laikui apsaugoma nuo nemalonių kvapų

  Gamintojas
  Dakoma Sp. z o.o.
  Prekės ženklas
  Coccine
 • Dezodorantas su sidabro ir silicio nano dalelėmis ilgiau apsaugo batus  nuo nemalonių kvapų, nei įprasti dezodorantai. Sidabro dalelės apsaugo nuo mikroorganizmų plitimo, kurie yra nemalonaus kvapo šaltinis, o silicio dioksidas absorbuoja nemalonų kvapą. 

  Naudojimas: suplakti flakoną ir tolygiai purkšti į batų vidų. Priemonę galima purkšti vertikalioje ar 180° apverstoje padėtyje. Priemonę naudokite periodiškai. 

  Pavojinga. Ypač degus aerozolis. Slėginis indas. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių.- Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/ 122 °F temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę.Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Turinį/talpyklą išmesti pagal atliekų surinkimo taisykles. Sudėtyje yra Benzyl salicylate. Gali sukelti alerginę reakciją.