Avalynės tepalas su kempinėle CHAKI spalvos Nr. 321 Coccine, 50 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5907546514389
  329
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Atgaivina spalvą, suteikia blizgesį, saugo odą.

 • Unikalus kreminis avalynės tepalas skirtas lygios odos priežiūrai, chaki (Khaki) spalvos.

  Pagrindinis, visiems sezonams skirtas odinių batų kremas su natūraliu vašku ir maitinančiomis medžiagomis. Prižiūri, sustiprina ir apsaugo odą, padidina jos lankstumą, suteikia elegantišką blizgesį ir labai gerai išlygina spalvą. Po naudojimo oda išlieka idealiai sausa ir lygi, apsaugota nuo dulkių. Kreminio tepalo apsauginės ir maitinamosios savybės išlieka daug dienų.

  Naudojimas: 1. Nuvalyti nešvarumus ir anksčiau naudotų priemonių likučius. 2. Tolygiai paskirstyti priemonę plonu sluoksniu. 3. Palikiti išdžiūti. 4. Blizginti švelnia audinio skiaute ar kempine.

  Prieš naudojimą, patikrinti priemonę ant mažai pastebimos vietos. Priemonė gali nežymiai patamsinti odos spalvą.

  Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad spalva ekrane gali skirtis nuo tikrosios spalvos dėl jūsų monitoriaus rezoliucijos galimybių.

  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietinius/nacionalinius teisės aktų reikalavimus. Sudėtyje yra kanifolija. Gali sukelti alerginę reakciją. Pakartotinis naudojimas gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą.